»
K čemu slouží Venušiny kuličky?

Erotické pomůcky:  Venušiny kuličky


Co to jsou Venušiny kuličky?

Jedná se o nejčastěji dvě kuličky o průměru cca 3 cm, které jsou spojeny provázkem. Tyto kuličky bývají převážně z plastu nebo silikonu. Mají uvnitř dutinu, ve které je pak malá těžká kulička, která se při pohybu pánevních svalů davá do pohybu. Takto uvnitř rozhoupaná kulička předává své chvění a energii do vnějšího obalu a tím vytváří nové pohyby, které automaticky stimulují ženu. Zpravidla platí, že čím víc se žena hýbe, tím dochází k lepší stimulaci.

Mnoho žen ještě stále neví, co konkrétně mohou očekávat od používání Venušiných kuliček. Spousta si myslí, že hlavním účelem Venušiných kuliček je to, že představují jakýsi ženský masturbátor.  Ano, je tomu tak, ale to jsme ještě nevyčerpali veškerý potenciál těchto kuliček.

S jejich používáním docílíte zpevnění svalů pánevního dna, což ocení mimo jiné ženy s inkontinencí. Právě díky posílenému svalstvu dokáže žena mnohem lépe a intenzivněji uspokojit muže. Dále pak je můžete používat s partnerem a to tak, že si je při sexu vsunete do vagíny a následně si tam ještě necháte vsunout partnerův penis nebo vibrátor.


Dlouhodobý efekt používání Venušiných kuliček

Dalším velice dobrým dlouhodobým efektem je to, že po určité době používání budete pociťovat stále silnější orgasmy a i když je zrovna nebudete při sexu používat, tento efekt přetrvá.

Mnoho žen si Venušiny kuličky tak oblíbilo, že je mají ve vagíně i při běžných denních aktivitách, jako je nakupování, práce, některé druhy sportů, v divadle apod. Jen je nedoporučujeme používat při řízení vozidla, kdy by mohlo dojít ke snížené pozornosti řidičky vlivem zvýšené vzrušivosti.

 

ODBmMz